Вибираючи будь-який товар, наш вибір схильний до співвідношення ціна-якість. А як щодо курсів іноземних мов? Чи всі нюанси Ви знаєте? Які критерії якості, а головне результативності курсів?

Ми Вам допоможемо стати майстром у цій сфері.

Більшість з нас вивчали англійську, німецьку чи французьку в школі та в університеті, – але  її не знаємо. Саме тому набирає популярності  навчання на курсах іноземних мов. У Львові налічується більше 50-ти компаній, що вивчають іноземні мови. Їхній перелік можна знайти у пошукових мережах або на спеціалізованих сайтах.  Майже 99% з них – це заклади недержавного зразка. У приватних закладах діє принцип – репутації. Мовні курси ставлять за мету , щоб Вас навчити, а не щоб Ви відсиділи даремно заняття.

Слід виокремити спеціальні критерії, щоб підібрати найкращі курси для себе.

Inside

Мета

Вам варто визначитися з метою вивчення мови.
Часто буває так, що людина закінчивши курси не може говорити. Це все стається через неправильно обрані курси,  із однобоким вивченням.

Потрібно  чітко знати для чого Вам необхідна іноземна мова: для роботи, навчання, подорожей, здачі тестів чи  особистого розвитку.  Якщо не можете самі вирішити, то поспілкуйтеся із працівниками шкіл, які Вам нададуть кваліфіковану консультацію та порадять потрібний курс.

learn-64058_640Для початку розберемося із якістю. 
  • Поцікавтеся скільки часу триває  курс. Для вивчення одного рівня в середньому відводять 4- 5 місяців. Якщо Вам пропонують менше, то Ви можете не засвоїти усього матеріалу, що негативно відобразиться на вищих рівнях Вашого навчання.
  • Яка тривалість одного заняття. Середня тривалість для дітей від 40 хв. до 1 год. Якщо заняття буде довшим, то дітки просто не зможуть стільки часу сприймати нову інформацію. Заняття може бути довшим і тривати год. 3, якщо будуть часті перерви або переміщення по аудиторія. 
  • Для дорослих заняття в середньому триває 1, 30 хв. Це звична величина заняття для людей нашого менталітету. Звичайно заняття можуть бути і довшими, але слід спитати себе чи Ви зможете стільки висидіти.
fish_3026cУмови  у яких Ви будете навчатися.

Варто зайти у офіс, ознайомитися з обстановкою. Чи приміщення затишне, чисте і чи створенні  умови для навчання. Обирайте офіс у безпечному районі та з добрим транспортним сполученням.

Важливо скільки людей навчається у групі. Оптимальне навчання у малих групах, це 4-8 людини. Якщо людей більше 10,  поміркуйте, чи буде Вам комфортно? Поцікавтеся яку методику викладач застосовує при великій кількості людей.

 Коли розібралися з тривалістю занять, перейдемо до методики викладання та самих викладачів.

computergear_2269_35958336Викладач, українець він чи іноземець, по суті – це не важливо. Важливо, щоб  викладач був професіоналом. Що мається на увазі?

Хороший педагог вміє знайти підхід до різних людей.

Добре володіти мовою. Настільки професійно, щоб на автоматизмі виправляти помилки студентів.

Бути висококваліфікованим викладачем. Це означає просто і доступно пояснювати та вміти активізувати слухачів курсів.

Викладач повинен постійно самовдосконалюватися та рости. І Ви це маєте відчувати через підвищення свого рівня оволодінням мовою.

Школа має мати напрацьовану свою методику та підручники з якими, працюють та обґрунтовану позицію щодо них.

завантаження (2)Ціна. 

 Найбільше усіх хвилює. Але не завжди дешевше є дійсно дешевшим.

Порахуйте ціну одного заняття.

Не потрібно складних формул, просто загальну вартість ділите на кількість занять і отримуєте результат.  Озброюючись вищенаведеними критеріями обираєте курси, що Вам до душі.

Але остерігайтеся занижених цін, це може бути неякісне навчання або просто шахраї.

bonus_256Додаткові бонуси.

Завжди приємно, коли Вам дають щось безкоштовно. Тому користайтеся додатковими факультативами, літературою та матеріалами для вивчення мови, якщо звісно такі послуги надає школа. Тому варто довідатися чи у обраних Вами курсах є приємні, додаткові плюсики.

 

 

Як обрати мовні курси?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*