англійська для дорослихВи амбітні, прогресивні та живете у ритмах сучасного світу. Маєте чітке уявлення про те, що Вас цікавить. Хочете вивчати англійську мову з дорослими, з якими зможете обговорювати актуальні теми. Тоді курс «English for adults» саме для Вас.

Мовні курси HighLight у Львові пропонують змістовне та насичене навчання у групах від 4 до 8 чоловік за програмою “English for adults”. Під час курсу Ви матемите змогу дізнатися багато нового не тільки з англійської мови, а також розширити свій світогляд. Для кожного рівня вивчається спеціальна програма, яка включає усі аспекти (Reading, Speaking, Listening, Writing, Grammar, Translation and Pronunciation).
Заняття проходять в затишній та комфортній атмосфері. Наш офіс розташований у м. Львові на вул. Генерала Чупринки 46. Розклад занять формується у зручний для вас час. Це можуть бути як ранкові заняття, так і обідні та вечірні години. Навчання відбувається для рівнів Pre-Internediate, Іnternediate та Upper-Internediate.

Англійська для дорослих:
Інтинсивність – 2 рази на тиждень
Тривалість заняття – 1 год 30 хв
Тривалість курсу – 4, 5 місяці (40 занять)
Вартість курсу – 3500 грн.

+ Вартість підручників

При виборі курсу “English for adults” Вам слід ознайомитися з програмою та темами, і визначити для себе чи будуть ці теми цікавими та пізнавальними для Вас. Повний курс розрахований на 1 рівень мови.

Щоб стати студентом нашої школи необхідно:
Завітати за адресою Генерала Чупринки 46 та пройти письмовий тест, який триватиме 30-40 хв. Також слід зареєструватися (оплатити за навчання) та узгодити час занять. Оплатити програму Ви можете  за весь курс навчання або частинами.

Чекаємо на Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*