Для дорослих

англійська для дорослихВи амбітні, прогресивні та живете у ритмах сучасного світу. Маєте чітке уявлення про те, що Вас цікавить. Хочете вивчати англійську мову з дорослими, з якими зможете обговорювати актуальні теми. Тоді курс «English for adults» саме для Вас.

Мовні курси HighLight у Львові пропонують змістовне та насичене навчання у групах від 4 до 8 чоловік за програмою “English for adults”. Під час курсу Ви матемите змогу дізнатися багато нового не тільки з англійської мови, а також розширити свій світогляд. Для кожного рівня вивчається спеціальна програма, яка включає усі аспекти (Reading, Speaking, Listening, Writing, Grammar, Translation and Pronunciation).
Заняття проходять в затишній та комфортній атмосфері. Наш офіс розташований у м. Львові на вул. Генерала Чупринки 46. Розклад занять формується у зручний для вас час. Це можуть бути як ранкові заняття, так і обідні та вечірні години. Навчання відбувається для рівнів Pre-Internediate, Іnternediate та Upper-Internediate.

Англійська для дорослих:
Інтинсивність – 2 рази на тиждень
Тривалість заняття – 1 год 30 хв
Тривалість курсу – 4, 5 місяці (40 занять)
Вартість курсу – 2300 грн.

+ Вартість підручників

Оплачувати курс можна як 1 платежем так і розбити собі для зручності на кілька частин:
Одним платежем – 2300 грн
Двома платежами – 2400 грн (1200+1200)
Трьома платежами – 2500 грн (900+800+800)
Більше платежів – 2600 грн.

При виборі курсу “English for adults” Вам слід ознайомитися з програмою та темами, і визначити для себе чи будуть ці теми цікавими та пізнавальними для Вас. Повний курс розрахований на 1 рівень мови.

Щоб стати студентом нашої школи необхідно:
Завітати за адресою Генерала Чупринки 46 та пройти письмовий тест, який триватиме 30-40 хв. Також слід зареєструватися (оплатити за навчання) та узгодити час занять. Оплатити програму Ви можете  за весь курс навчання або частинами.

Чекаємо на Вас!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Мовна школа "High Light", курси англійської мови