Англійська мова ще у чотирнадцятому столітті стала мовою юриспруденції та нової літератури. У дев’ятнадцятому столітті посіла місце мови міжнародного спілкування, яке міцно утримує дотепер. Англійською ведуться переговори, проходять конференції, вона є офіційною мовою більшості міжнародних громадських організацій. Статистика стверджує, що понад 300 мільйонів людей у світі спілкуються англійською мовою. Нею говорять не тільки жителі Великобританії й США, Нової Зеландії та Австралії. Це ще й одна з офіційних мов Ірландії, Канади, Ліберії, Белізу, Мальти, а також вона використовується як офіційна мова в Індії, Пакистані, Філіппінах та інших країнах. Загалом майже у сімдесяти країнах світу англійська вважається офіційною мовою.

Всі основні мови, якими розмовляють у Сполученому Королівстві, належать до сім’ї індоєвропейських мов. Історія англійської мови веде свій відлік з п’ятого століття, коли територія сучасної Великобританії зазнавала частих нападів німецьких племен і французьких загарбників. Але завдяки та всупереч усім зовнішнім впливам, мова збагатилася і поширилась на нові території. З середини 14 століття почала формуватися пізня середня англійська мова, яка згодом стала де-факто державною.

На сьогоднішній день англійська – це одна з офіційних мов багатьох міжнародних організацій: ООН, НАТО, ЮНЕСКО. Це також мова бізнесу і науки. Крім того, популярність англійської можна зв’язати ще і з тим, що це мова туристичної сфери. Люди, які планують зарубіжну поїздку і володіють англійською мовою, майже завжди впевнені, що не будуть відчувати труднощів при спілкуванні з місцевим населенням. Винахід Інтернету в США також сприяло зміцненню позицій англійської мови у світі. Більше 80% сайтів у мережі написані саме англійською, і спілкування людей з різних країн у всесвітній мережі також відбувається у переважній більшості англійською мовою.

Тому англійську вчити у сучасному світ просто необхідно. А ми, мовна школа HighLight, Вам у цьому допоможемо.

Обирайте необхідний Вам курс та гайда на навчання. Якщо Ви не впевнені, який саме курс дасть Вам найефективніший результат – звертайтеся до нас.

Ми радо надамо Вам усю корисну інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*