Корисні звички, щоб удосконалити вашу іноземну

tormozit-karernyy-rostПропонуємо кілька порад, як підвищити рівень володіння іноземною мовою, трішки змінивши свою буденність.

Дивитися телевізор, фільми, серіали в оригіналі із субтитрами.

Дуже просте правило, яке не так просто виконати. На перших порах може бути дуже складно, тому будьте до цього готові! Результат теж з’явиться не одразу. Але через деякий час ви звернете увагу, що менше підглядаєте за субтитрами, а в скорому часу відключите їх зовсім. Ця звичка буде ефективною, тільки якщо ви задієте не менше половини свого телевізійного часу.

Дуже рекомендуємо відвідувати наші відео клуби у мовній школі HighLight. Під час яких ми не тільки дивимося фільми із субтитрами, але і вивчаємо слова за особливою методикою під час перегляду. Візьміть відвідини відео клубу собі теж у гарну звичку. Слідкуйте за анонсами на сайті.

Спілкуватися із носіями мови.

Колись кожна розмова із іноземцем розцінювалася, як контакт із інопланетянами. Сьогодні є інтернет, який, як відомо не має кордонів. Тому знайти цікавого співрозмовника у всесвітній павутині не є складним завданням. До того ж самі іноземці часто не проти допомогти у практикуванні їхньої мови.

Також рекомендуємо відвідувати наші розмовні клуби, де можете спілкуватися із носіями мови, які є викладачами. які будуть вам допомагати у правильності вашої мови.

Ведіть щоденник чи блог іноземною мовою.

Використовуйте, наприклад, такий серсів, як Lang-8. На цьому ресерсі ви можете публікувати різні замітки, які будуть перевірені і виправленні носіями мови. В результаті ви отримаєте реальну практику  у використанні правил та лексики. В подальшому ви самостійно зможете висти блог мовою, яку вивчаєте.

 Змініть мову операційної системи  і використовуваних програм.

Якщо Ви добре орієнтуєтеся в коп’ютерних та мобільних інтерфейсах, то сама зміна мови не має принести вам багато клопоту, навпаки така зміна, може стати додатковим штрихом в загальному мовному фоні, який вас оточує. Поступово поповнить ваш словниковий запас необхідними словами, які ви точно не забудете.

Грати в ігри іноземною мовою.

Багато сучасних ігор, особливо рольові жанри, представляють собою справжні інтерактивні історії із складними сюжетами, величезною кількістю діалогів і додаткових матеріалів. Якщо грати у ці ігри англійською чи іншою мовою вийде дуже цікава, захоплююча англійська мова, яку не придумає для вас жоден підручник.

Читайте новини.

В такий політично гарячий час в нашій країні дуже корисно читати що пише про нас світ. Читання іноземних стрічок новин дозволить розширити словниковий запас та навчитися розуміти специфічні тексти та звороти.

Підвищуйте рівень: читайте книги.

Зараз для багатьох це здається дуже тяжким і навіть неможливим. Але якщо ви послідовно виконуєте усі попередні поради, роблячи їх своїми звичками, то читання іноземною мовою стане вашим наступним логічним кроком.

І не забувайте, що будь яка звичка закріплюється після постійного її використання. Вчені стверджують, що після 21 разу звичка закріплюється за вами на довго.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*