team-together-everyone-achieves-moreМовна школа HighLight займається за перевіреною методикою англійських вищих навчальних закладів. Навчання базується на розробленій програмі, яка включає: читання, писання, говоріння, слухання, засвоєння лексики, граматики та відеоуроки.

На заняттях Ви отримуєте повний набір для того, щоб зрозуміти іноземця при усній розмові, по телефону чи скайпі, та у переписці у соціальних мережах.

Займаємося ми за закордонними підручникими.

Ми працюємо у форматі малих груп: 4- 8 людей. Такий формат груп, на наш погляд, є найоптимальнішим для якісного результату. Групи поділяються за рівневою системою. Навчання проводиться у денни, обідній та  вечірній періоди.

А головне у нашому підході – це командна робота та усіх на результат.

Наш метод

2 коментарі до “Наш метод

 • 12 Вересня, 2013 о 22:50
  Постійне посилання

  Школа справді найкраща, все на найвищому рівні, досвідчені викладачі, індивідуальний підхід до кожного учня. Ви не пожалієте вибравши саме цю школу.

  Відповіcти
 • 30 Вересня, 2013 о 21:51
  Постійне посилання

  Якщо Ви хочете досконало вивчити іноземну мову приходьте у мовну школу HighLight.Увесь необхідний матеріал Вам пояснюватимуть висококваліфіковані викладачі.Тут ви отримаєте позитивні враження та цікаве навчання.

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*