Наш метод

team-together-everyone-achieves-moreМовна школа HighLight займається за перевіреною методикою англійських вищих навчальних закладів. Навчання базується на розробленій програмі, яка включає: читання, писання, говоріння, слухання, засвоєння лексики, граматики та відеоуроки.

На заняттях Ви отримуєте повний набір для того, щоб зрозуміти іноземця при усній розмові, по телефону чи скайпі, та у переписці у соціальних мережах.

Займаємося ми за закордонними підручникими.

Ми працюємо у форматі малих груп: 4- 8 людей. Такий формат груп, на наш погляд, є найоптимальнішим для якісного результату. Групи поділяються за рівневою системою. Навчання проводиться у денни, обідній та  вечірній періоди.

А головне у нашому підході – це командна робота та усіх на результат.

2 коментарі до “Наш метод”

  1. Школа справді найкраща, все на найвищому рівні, досвідчені викладачі, індивідуальний підхід до кожного учня. Ви не пожалієте вибравши саме цю школу.

  2. Якщо Ви хочете досконало вивчити іноземну мову приходьте у мовну школу HighLight.Увесь необхідний матеріал Вам пояснюватимуть висококваліфіковані викладачі.Тут ви отримаєте позитивні враження та цікаве навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*