Німецька

LogoDaFКурси німецької мови  High Light у Львові пропонують ефективне та швидке навчання у групах від 4 до 8 чоловік за програмою “Загального курсу”. Під час курсу для кожного рівня вивчається спеціальна програма загального характеру та додатково граматика.

Заняття проходять в атмосфері доброзичливості, затишку та комфорту. Наш офіс розташований у м. Львові на вул.  Генерала Чупринки 46. Розклад занять формується у зручний для Вас час. Це можуть бути як ранкові заняття, так і обідні та вечірні години.

Групові заняття:

Інтенсивність – 2 рази на тиждень
Тривалість заняття – 1 год 30 хв
Тривалість курсу – 4, 5 місяці (35 занять)
Вартість курсу – 3500 грн

 

Напівіндивідуальні заняття:

Це навчання разом двох людей,  які мають однаковий рівень володіння мовою.
Підходить для людей, що разом навчаються чи працюють і мають однаковий графік для занять іноземною мовою.

Інтенсивність – 1-4 рази на тиждень
Тривалість заняття – 1 год. 30 хв.
Ціна = 150  грн. / зан.  з однієї людини
Оплата здійснюється за місяць або за кожні 5 занять.

Індивідуальні заняття:

це заняття однієї людини з викладачем. Ця форма навчання ще носить назву репетиторство. Заняття проводяться за зручному для Вас графіку. В процесі індивідуального навчання Ви можете витратити стільки часу, скільки Вам необхідно для засвоєння матеріалу.

Інтенсивність – 1-4 рази на тиждень
Тривалість заняття – 1 год. 30 хв.
Ціна = 200  грн. / заняття
Оплата здійснюється за місяць або за кожні 5 занять.

Щоб стати студентом нашої школи необхідно:

Завітати за адресою Генерала Чупринки 46 та пройти письмовий тест, який триватиме 30-40 хв. Також слід зареєструватися (проплати за навчання) та узгодити час занять.
Оплатити програму Ви можете  за весь курс навчання або оплачувати частинами.

Корисно почитати
Німецька мова, поряд з англійською, іспанською, італійською та французькою, є однією з найвідоміших та найпопулярніших європейських мов у наш час, якою написана друга за величиною після англійської кількість наукових праць, художніх творів та публіцистичних текстів. У другій половині XIX ст. — на початку ХХ ст. німецька мова була чи не найпопулярнішою мовою вчених.

А знали Ви, що німецька мова є найпоширенішою в Європі? Не вірите? Німецькою розмовляють практично у всіх країнах Європейського Союзу, а в семи з них вона вважається державною (Німеччина, Австрія, Ліхтенштейн, Бельгія, Італія, Люксембург, Швейцарія).  Це друга за популярністю мова у Європі після англійської.

Німецька мова – це мова бізнесу та економіки. Німеччина є однієї з найбільше економічно розвинених  та економічно стійких країн у світі. Вислів «німецька» якість набув легендарного значення. Товари таких галузей як машинобудування, електротехніка, автомобільна промисловість одержують найбільш високі оцінки якості у світі.

Німецькою мовою написана величезна кількість сайтів в Інтернеті. Домени з розширенням .de по кількості посідають друге місце після доменів з розширенням .com. Знання цієї мови дозволить Вам знайти необхідну інформацію, в тому числі і унікальну інформацію.

Німеччина відкрита країна для студентів та надає гранти для навчання у своїх вищих навчальних закладах, для тих, хто володіє німецькою мовою. Безкоштовні програми мають також і ВНЗ Австрії та Швейцарії.

Німецькомовні народи мислять глобально. Як Ви гадаєте, де проходить найбільший книжковий ярмарок? У Франкфурті. А кожна десята книжка у світі друкується німецькою. Це й не дивно, бо у Німеччини давня книжкова традиція. Чого варті тільки такі поети і мислителів, як Ґете, Кафка, Ніцше, Гессе – всі вони які писали свої праці німецькою мовою, навіть якщо і не були німцями.

А яки найбільший пивний фестиваль, Ви мабуть здогадуєтесь…це Октоберфест. Одним із найпрестижніших кінофестивалів є Берлінале.

Тому у сучасному світ німецьку вивчати просто необхідно. А ми, школа High Light радо Вам у цьому допоможемо.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Мовна школа "High Light", курси англійської мови